Işık Peyzaj | Solar Range

düşük bir güç moduna geçmek adına bolarda eklenecek bir mıknatıs yeterli olacaktır, montaj yapıldıktan sonra mıknatısın alınması ile sistem aktif olacaktır. Bolard iç sistemi, gündüzden geceyi geçişi öngörerek, ortam ışık seviyelerini izler. Otomatik geçiş sistemi sayesinde, değişik Mevsimlere göre ışık ayarlaması yapar. Gece boyunca, yüksek verimli 180 lümen/watt lık beyaz ledler aydınlatır. Ledlerin parlaklığı darbe genişlik modülasyon sürücü devresi ile ayarlanır, ledler aydınlığı PIR ( Pasif Infrared Sensörleri) tarafından uyarılmadıkça düşük kalacaktır. Sensörlerin mesafesi 5 metre olup, 10 saniye boyunca en yüksek derececede ışık verildikten sonra yavaş yavaş ışık azalacaktır.

Kontrol sistemi tamaman dış mekan koşullarından izole edilmiş olup, IP x 7 bağlantılar kullanılmıştır.

bir güç moduna geçmek adına bolarda eklenecek bir mıknatıs yeterli olacaktır, montaj yapıldıktan sonra mıknatısın alınması ile sistem aktif olacaktır.

Pano iç sistemi, gündüzden geceyi geçişi öngörerek, ortam ışık seviyelerini izler. Otomatik geçiş sistemi sayesinde, değişik mevsimlere göre ışık ayarlaması yapar. Gece boyunca, yüksek verimli 180 lümen/watt lık beyaz ledler aydınlatır. Ledlerin parlaklığı darbe genişlik modülasyon sürücü devresi ile ayarlanır, ledler aydınlığı PIR ( Pasif Infrared Sensörleri) tarafından uyarılmadıkça düşük kalacaktır. Sensörlerin mesafesi 5 metre olup, 10 saniye boyunca en yüksek derececede ışık verildikten sonra yavaş yavaş ışık azalacaktır. Kontrol sistemi tamaman dış mekan koşullarından izole edilmiş olup, IP x 7 bağlantılar kullanılmıştır.