İşimizi kaliteli ve zamanında yapmak için çok iyi organize olmamız gerektiğini biliyoruz.

Uygulamasını yaptığımız her projeyi 4 aşamalı bir süreçten geçiriyor ve her aşamada aynı özenle çalışıyoruz.

01: Proje analizi ve imalat projelerinin çizimi

Bir işi aldığımızda ilk olarak proje analizi yapıyoruz. Bu aşamada öncelikle projenin imalat açısından uygunluğunu; sahanın durumuna, peyzaj projesine, iklime ve alanın konumuna göre değerlendiriyoruz. Daha sonra imalat projelerini çizerek uygulamaya ilk adımı atıyoruz. İşveren ve proje gruplarından gerekli onayları alarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

02: Teknik dökümantasyon

Bu aşamada ilk olarak saha iş programını yapıyoruz. Daha sonra onaylanan projede kullanılacak malzemelerin numunelerini, kalite belgeleriyle işverene sunuyoruz. Gerekli onayları aldıktan sonra malzemelerin satın almalarını yapıp, sevkiyat programlarını saha iş programına göre organize ediyoruz. En başta yaptığımız saha iş programına göre, çalışacak alt ekiplerin çalışma programlarını düzenliyoruz. Uygulamaya geçmeden önce tüm ekiplerin ve malzeme sevkiyatlarının doğru koordine edildiğinden emin oluyoruz.

03: Uygulama

Uygulama aşamasında bizi daima bekleyen mücadele “zamana karşı yarış”. Çünkü işimizin doğası gereği sahaya en son giren ekip biz oluyoruz. Bu noktada çok temel iki prensibimiz var: Sahada oluşabilecek her türlü olumsuzluğa rağmen açılış tarihine sadık kalmak ve işi hızlı yapmak için malzeme, işçilik kalitesinden kesinlikle ödün vermemek. Tecrübemiz, iyi organize olmamız ve özverili ekibimiz sayesinde bu prensipleri uygulamakta zorlanmıyoruz. Sahaya ofis kuruyor, iş makineleri getiriyor ve gerekli durumlarda koğuş, yemekhane gibi konteynerlerle yerleşiyoruz. Sahada farklı disiplinlerden ekiplerle bir arada çalışıyoruz ve gerekli durumlarda onların koordinasyonunu sağlıyoruz. Uygulama sürecinde oluşabilecek her aksaklıkta kriz yönetimini yapıyor ve ne olursa olsun işi en iyi, en hızlı, en kaliteli şekilde teslim ediyoruz.

04: Bakım ve garanti

Başladığımız her işi kaliteli ve sorunsuz teslim etmek bizim için çok önemli çünkü işlerimize daima işverenle ortak belirlediğimiz bir süre dahilinde periyodik bakım hizmeti ve garanti veriyoruz. Bu süre boyunca alanın periyodik bakımını ve ücretsiz onarımını üstleniyoruz. Bu aşamaya diğer tüm süreçler kadar önem veriyor ve iş tesliminden sonra da uyguladığımız alanın sorumluluğunu aynı titizlikle üstleniyoruz.

BAKIM HİZMETİMİZİ İNCELEYİN