Dünyanın her yerinden getirttiğimiz köklerimiz var!

İlk fidanlığımızı 2002’de Kemerburgaz’da 6 dönümlük bir araziye kurduğumuzda onu büyütüp, geliştirip bugünkü haline getireceğimizi hayal bile etmemiştik. Kurulduğunda teknik ofisle iç içe olan fidanlık, 2009’da Kemerburgaz’daki araziye sığamayacak kadar büyüyünce, onu bugünkü yeri olan Riva’ya taşıdık.

Uyguladığımız projelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yıllar içinde onu sistemli bir şekilde büyüttük ve bugün 27 dönüme ulaştırdık. Projelerde kullanılacak bitkileri Hollanda, İspanya, Belçika, Almanya, İtalya, Çin ve Japonya gibi dünyanın farklı ülkelerinden ithal ediyor ve stokluyoruz. Yeni yaşam alanlarına taşınana kadar bu bitkilerin bakım, sulama ve temizliklerini uzmanlarımız, ustalarımız ve bahçıvanlarımızın özenli ellerine bırakıyoruz.

Fidanlığımız 27.000 m²’lik bir alanda, 15.601 ağaç, 55.067 çalı, 1.750 sarmaşık olmak üzere toplam 72.418 bitkiden oluşuyor ve her geçen gün büyüyor.

BAHÇE BAKIM HİZMETİ

2007’de 11 kişilik bir ekiple kurduğumuz Işık Bahçe Bakım, bugün 44 kişilik bir usta ve bahçıvan kadrosuyla hizmet veriyor.

BAKIM HİZMETİMİZİ İNCELEYİN